Hakkımızda

Neden mi biz ?


Yaşantımızı sürdürmekte olduğumuz alanlarda gelişen teknoloji ile yayılmakta olan otomasyon sistemleri , Firmamız tarafından 1999 yılından itibaren Türkiye standartlarına göre imal edilip sizler için geliştirilmektedir . Yay Otomasyon ve Otomatik Kapı Sistemleri adlı firmamızda kaliteli ve her bütçeye uygun otomasyon sistemi bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda imal edilmekte olan ürünlerimizi uzun yıllar boyunda sıkıntısız bir şekilde kullanabileceksiniz . Kalite ve güvenliği bir arada bulabileceğiniz bu ortamda göze hoş gelen şık tasarımlara sahip ürünleri inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz .Şeffaflık ve dürüstlük temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır . Bu sektördeki ilk firmalardan birisi olan ve her zaman yenilikçi fikirlere sahip olan çalışanlarımız sayesinde hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan ve imkansız gibi görülen işlerdeki başarımızı referanslarımıza bakarak görebilirsiniz . Devlet kurumlarının da tercihi biz olmaktayız .

Firmamızın kendi imalatı yanı sıra dünyanın en büyük firmalarının da Türkiye'de ki satış ve teknik destek ihtiyaçlarınız karşılamaktadır . Bütçenizi zorlamadan kullanıcı dostu otomasyon sistemleri arasında size uygun olan her sisteme sahip olacaksınız . Gelişen teknoloji ile mikro işlemci sistemlerinin üretilmesinden sonra boyutları küçülen ve ağırlıkları hafifleyen otomasyon sistemleri göze hoş gelen tasarımlarla birleştiğinde ortaya çıkan şık ürünlerden ve uzun yıllar garanti altında olan problemleri çözümleyebilen anakartlar sayesinde gelen kolaylık imkanı vermekteyiz . Deneyimli çalışanlarımız ile kendi standart kapınıza en uygun olan otomasyon sistemini belirleyip otomatik hale getirebilir ve kolaylığın keyfini sürebilirsiniz.

Satışa sunulan tüm ürünlerimizde sağlam ve dayanıkllı yapı sizlerin beğenisine sunulmuştur . Gelişmekte olan teknolojiyi takip ediyorsanız ve bu alanda ürün ve hizmet kalitesi talep ediyorsanız firmamız birinci önceliğiniz olacaktır . Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti olup siz değerli bireylerin ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamaktadır . Yedek parça , Servis hizmeti , Satış danışmanları , Montaj ekipleri sayesinde başınız ağrımadan isteklerinizi giderebileceksiniz . Ürünler hakkında kafanızda soru işareti bırakmadan sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız . Yay Otomasyon ve Otomatik Kapı Sistemleri garantisi altındasınız !